KASSA

kassa

© 2021 KASSA YAPI tüm hakkı saklıdır.

cev

KASSA YAPI Cevizlidere

2020 yılında Ankara’da başlayan serüven, sürekli gelişerek büyümeye devam ediyor. İlk günlerde “Nasıl başarılı olabiliriz?” sorusuna aranan cevaplar ile yola koyulan KASSA YAPI hikâyesi bugün Yap-Sat inşaat projeleri ile insan ve çevre odaklı şık, modern ve kullanışlı alanlar oluşturuyor.

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Yenilikçi (geri dönüşüm ve şarj istasyonları), modern mimari anlayışı (çevre uyumlu) alanlarında etkin, donanımlı ve vizyon sahibi kurucu ekibimiz ile geleceğe yatırım yapıyor, ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katıyoruz.

Bir aile firması olarak daha önce Ankara’nın birçok bölgesinde inşaat projesi üreten Kassa Yapı, Cevizlidere ile daha yenilikçi bir yüz olarak piyasada yerini alıyor. Proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimari yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işlerinde iddiasını sürdürüyor.

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çevremizdeki tüm kişilere karşı mükemmeliyetçilik ve özenli bir ilke benimsedik. Çok kısa bir sürede ideal bir bütçe ile iyi işler çıkardık. Bu sayede itibar, deneyim, bilgi ve birikim kazandık. Şimdi geleceğe daha güçlü bakıyoruz.

Proje başlangıcından itibaren anahtar teslim sürecine kadar tüm süreci en iyi şekilde yönetiyor, satış sonrası da hizmet vermeye devam ediyoruz. Bizim için en önemli noktalardan birisi de müşteri memnuniyeti. Bu nedenle iletişime önem veriyor, koşulları sürekli geliştiriyoruz. Böylece gücümüze güç katıyor, ilk günkü heyecanımızı koruyoruz.

Geleceğe yatırım yapan Kassa Yapı, inşa ettiği yapılarla topluma kalıcı değer katmaya devam ediyor. Bizim bir idealimiz var ve bu ideale ulaşmak için daha atacağımız çok adım var. Gelin birlikte yürüyelim… 

 
3WTURK CMS v8.3.1